Banka zrušila můj debet bez mého vědomí?

Dobrý den, přišel mi exekuční příkaz na dobrovolné uhrazení dlužné částky, jednalo se o 770 korun s příslušenstvím, po kontaktu s exekutorem mi byla sdělena částka k uhradě celkem 6770 Kč, do pěti dnu jsem tuto částku zaplatil, ale mezitím mi zablokovali učet, po zaplacení jsem volal exekutora a ten potvrdil, že peníze má a říkal, že učet nechá odblokovat, byl pátek a tak prý odblokovaný bude v sobotu nebo až v pondělí, v sobotu na jsem se díval na učet přes internet, sice byl odblokovaný, ale část peněz tam nebyla vůbec započítána, tedy muj invalidní duchod a výplata manželky. Mám učet s debetem, je možné že by mi banka zrušila debet bez mého vědomí?

Dobrý den,

debetem myslíte sjednaný kontokorent, tedy možnost jít do mínusu? Ano, dlužníkům v exekuci se obvykle automaticky povolený kontokorent ruší (banka nemůže půjčovat lidem v exekuci). Ohledně nepřipsaného důchodu a výplaty - zkontrolujte si historii příchozích a odchozích plateb a hned uvidíte, jestli peníze na účet dorazily a kdo je případně kam poslal.