Jak dlouho banka KB uvidí záznam o exekuci a je možné ho odstranit?

Dobrý den, bohužel v době podnikání, kdy se mi nedařilo, jsem poctivě neplatila zálohy na sociální pojištění. Dne 4.8.2015 mi byla dána exekuce na účet u KB, dne 5.8.2015 byla hotově uhrazena a asi za 3 dny byl účet odblokován. Od té doby platím vše jak mám a na účet mi chodí pravidelně příjem. Jak dlouho uvidí banka KB záznam o exekuci? Jde to případně doložením bezdlužnosti odstranit? Moc děkuji za odpověď Šabatová

Dobrý den,

záznam o neplacení a exekuci bude vidět v registrech dlužníků 4-5 let od momentu prohřešku (takže ještě 3-4 roky). Do té doby Vám bohužel banky nebudou ochotny půjčit.