Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #3082, Potvrzení o doplacení úvěru

Jak získat nové heslo pro internetové bankovnictví ve Francii a zda je výhodné ponechat si účet u BNP PARIBAS pro příjem platu z České republiky?

Nejlevnější půjčka od Zonky
4.10.2016 Půjčka

Dobry den. Mam ucet ve Francii u BNP PARIBAS. Pracoval jsem tam a chodila me tam vyplata. Potom jsem si vzal pujcku, ktera se mne strhavala z meho platu. Potom jsem skoncil a pracuji v Č.rep. Splatku tam dal posilam z ceskeho uctu. Ted nekdy by to melo byt splacene. Jde mne o to, ze jsem zapomel heslo na internetbanking a nemuzu kontrolovat odeslane platby a zustatek atd. Francouzsky se nedomluvim a nevim jak pozadat o nove heslo. Nevite, jestli nektera ceska banka by me to mohla pomoct vyridit? Tim myslim jako ze by byla materska nebo tak neco? A dalsi otazka, jestli je treba rozumne do budoucna si ponechat ucet u teto banky a nechat si tam posilat vyplatu z Cech? Dekuji za pripadnou radu L.Hof

Dobrý den,

v komunikaci s francouzskou bankou Vám bohužel nikdo nepomůže, toto je jen na Vás. BNP Paribas si určitě poradí i s emailem psaným anglicky. Problémem ale bude, že banka na dálku nemá jak poznat, že se jedná právě o Vás a ne o nikoho jiného - reset hesla do internetbankingu je možný jen při osobní návštěvě pobočky. I přes tyto obtíže doplacení úvěru nepodceňte a nechte si ideálně zaslat potvrzení o doplacení úvěru.

Nechávat si otevřený účet ve Francii při práci a životě v Čechách je zbytečné, v tom nevidím žádnou výhodu (posílat si tam z Čech výplatu a následně peníze vybírat v tuzemsku by bylo zbytečně drahé - přes-hraniční platby nejsou zadarmo).