mBank, Banka

11.11.2016 Banka

Dobry den. Měl bych dotaz. Jaky máte názor na mBanku. Vedení účtu a mKreditka Plus. Děkuji za názor.

Dobrý den,

s mKreditkou Plus musíte měsíčně utratit min. 4 000 Kč, jinak budete platit za vedení karty 59 Kč/měsíc. Výběr z bankomatu je zpoplatněn 1% z vybírané částky, min. 49 Kč, tedy v bankomatu nepoužitelné. Na bankomat bude třeba debetní karta k běžnému účtu, kde touto kartou musíte utratit min. 1 500 Kč měsíčně, jinak budete platit za vedení karty 29 Kč/měsíc.

Pokud měsíčně utratíte oběma kartami dle rozvržení výše 5 500 Kč, budete mít nulové poplatky a vyděláte navíc 40 Kč. Utratíte-li méně, zaplatíte na poplatcích 88 Kč. Průměrně vydělávající člověk měsíčně tolik kartou neutratí, takže skončí díky poplatkům v mínusu.