Kde jsou mé peníze z dědictví?

Stavební spoření s bonusem 8 500 Kč
22.11.2016 Spoření

V dědictví po zemřelém bratrovi jsem našel vkladní knížku banky Foresbank. V žádné bance mi nejsou schopni dát informace, kde se nyní tyto peníze nacházejí.

Dobrý den,

Foresbank byla převzata v roce 1998 Union bankou, která zkrachovala v roce 2003. Náhradu za vklady ze zkrachovalé banky začal vyplácet Fond pojištění vkladů prostřednictvím MONETA Money Bank (dříve GE Money Bank) v květnu 2003 a na výběr bylo 5 let (poslední možný den výplaty byl 17/5/2008). Bohužel od tohoto data již není možné získat jakoukoliv náhradu.