Zjištění, k jaké smlouvě patří účet s trvalým příkazem a variabilním symbolem 8901235398

27.11.2016 Platba

Dobrý den, chtěl bych se touto cestou zeptat, mám zavedený trvalý příkaz s číslem účtu 1025184007/2700 s variabilním symbolem 8901235398. Potřeboval bych vědět, jestli to patří a aktivní smlouvě. A popřípadě k jaké, protože mi toto číslo účtu nic neříká. Děkuji za odpověď. S pozdravem David Szturc

Dobrý den,

obecně Vám bohužel takto není nikdo schopen potvrdit, za co a komu platíte - to musíte vědět sám. Může to být pojištění, spoření, investice do fondů či cokoliv dalšího. Doporučuji prostudovat uzavřené smlouvy, kde jsou tyto údaje uvedeny. Pro konkrétní potvrzení je pak možné kontaktovat banku/pojišťovnu, u které máte produkt sjednán.