Banky.cz Bankovní poradna zdarma #410, Dotaz v bankovní poradně

Proč se zdržují papíry na Katastrálním úřadu v Kolíně? Příběh o zástavě a nekonečných slibech

Dobrý den, ráda bych se zeptala, proč nám více než po měsíci nebyly poslány papíry na Katastrální úřad v Kolíně. Před měsícem jsme jeli z Kolína na pobočku do Trutnova, abychom to všechno urychlili. NĚKDO totiž před 5 lety zapomněl vymazat naši nemovitost ze zástavy. Slibů mám už plné zuby, chtěla jsem to donést do Kolína na Katastr osobně, ale bylo mi OPĚT slíbeno, že už je to na cestě. Jedná se o hypotéku na xxxu, xxx. Telefon.číslo ani jméno zaměstnankyně nevím, nepovažovala jsem za potřebné si je po těch slibech zapamatovat. Čekáme na to 2 měsíce, potřebujeme to pro další 2 úřady a tam na nás koukají jako na (jak to slušně nazvat?). Poradíte mi? Děkuji. Ivana Drahovzalová

Dobrý den,

nejsme Vaše ani jakákoliv jiná banka, ale pouze bankovně poradenský portál - kontaktujte prosím přímo Vaši banku. Budiž tato smutná záležitost alespoň motivací ke změně banky - na trhu je dnes přes 40 peněžních ústavů a je rozhodně z čeho vybírat.