Banky.cz Bankovní poradna zdarma #654, Dotaz v bankovní poradně

Reklamace platby za dobírku do cizího státu: Jak se domoci spravedlnosti u banky?

Prosím,kde se mám obrátit s reklamací.Dcera potřebovala zaplatit dobírku do cizího státu v dolarech,objednávala si specialní brýle ke studiu .Nešla ji provést platba přes internet a tak jsem ji poslala do banky za odborníky.Ale místo služby pro klienta přišla o 700 Kč.Za platbu 220 a za storno poplatek 500.Pokud udaje při platbě nebyli ani pracovnici jasné,měla dceři doporučit platbu neprovádět,také ji mohla upozornit na storno poplatek .Myslím si že by se mohla banka zachovat seriozně a vrátit poplatky ,o to více když se jedná o studentku.Děkuji za radu .Nakládalová

Dobrý den,

s žádostí o reklamaci/vrácení poplatků se obraťte přímo na Vaši banku - ta jediná Vám může poplatky vrátit.

Pokud se Vám nelíbí přístup Vaší banky, její špatný servis či vysoké poplatky, doporučuji se podívat u konkurence - na trhu máme přes 30 bank a skutečně je z čeho vybírat.