Banky.cz Bankovní poradna zdarma #737, Dotaz v bankovní poradně

Jakou částku si mohu půjčit a jaké jsou splátkové kalendáře pro studenty s měsíčním příjmem 4 tisíce?

dobry den chtel jsem se zeptat mam u vas učet je mi 18 let mam ten studensky učet chtel jsem se optat jestli bych si mohl vzít nejakou pujčku kdyš mam 18 let a mam aj stalí nejaky mnesíční příjem asik tak 4 tis a chtel bych se zeptat jakou častku si mužu vzít a jake jsou splatkove kalendaře dekuji napiste budu moc rad naschle .

Dobrý den,

nejsme Vaše banka, ale pouze poradenský portál. U které banky máte účet veden?

Klasický spotřebitelský úvěr banky poskytují od minimálního čistého měsíčního příjmu 7500 Kč. Ke studentským účtům je zpravidla možné získat bez dokládání příjmů malý kontokorent do 10 000 Kč.