Banky.cz Bankovní poradna zdarma #908, Dotaz v bankovní poradně

Která banka je v dnešní době nejlepší a zároveň bezplatná?

Dobry den,chci se zeptat.Jakou nebo která banka bezplatná je v dnešní době je nejlepší?Mám KB a měl jsem Fio banku a stoho jsem byl neštastný,strašně pomala a měly nějaké problémy na začátku své kariéry s kartami a všecko strašně u nich dlouho trvalo.Nevim jak ted.Tak hledám nějakou jinou alternativu.KB funguje dobře a bezproblémově ale je drahá a už mě nebaví platit ty jejich vysoké poplatky a ty jejich lidi.Děkuji Kohout

Dobrý den,

FIO měla dříve ještě z pozice družstevní záložny určité nešvary, např. ony Vámi zmíněné karty, kdy nevydávali přímo svoje ale ČSOB. Dnes se nepotýkají s žádnými problémy.

Výtečně funguje i mBank, opět vše bez poplatků, po pěti letech provozu jsou všechny mouchy již vyladěné.

Rok na trhu jsou taktéž ZUNO Bank, Air-Bank (oboje bez poplatků) a Equa bank (bez poplatků s podmínkou obratu).