Banky.cz Bankovní poradna zdarma #945, Dotaz v bankovní poradně

Jak zrušit kreditní kartu spojenou s operátorem O2 Telefonica?

Dobrý den, mám dotaz ohledně zrušení kred.karty.která je ve spojení 02 Telefonica.Kartu jsem neaktivoval/z důvodu vážného onemocnění/ a i z tohoto důvodu ji chci zrušit. Můžete mi prosím sdělit jak mám postupovat. A zruší se karta automaticky,když zruším telefon u telef..operátora? Děkuji za odpověď Miroslav

Dobrý den,

kdo Vám kartu vydal? (přímo O2 či nějaký partner O2 typu Citibank?)

Kontaktujte přímo toho, kdo Vám kartu vydal a požadujte zrušení a jeho potvrzení (nejlépe písemně).

Karta se automaticky nezruší, ani při zrušení telefonu.