Banky.cz Bankovní poradna zdarma #980, Dotaz v bankovní poradně

Jak získat půjčku na splacení dluhů a rekonstrukci bytu bez daňového přiznání?

Dobrý den, Je mi 25 let a jsem OSVČ krátkou dobu cca 5měsíců. Potřebuji půjčit 400 000kč a to na poplacení dluhů a rekonstrukci bytu. Teď jsem získal od 1 instituce částku 85 000kč kterou mohu použít jako kapitál do banky kvůli Hyp. či úvěru. Mohu ručit nemovitostí 3 osoby kterou je má přítelkyně která je po MD a nyní tudíž bez zaměstnání. Prosím poraďte mi kde mi půjčí bez daň. přiznání a s tím co mám. Velice děkuji za odpověď. S pozdravem, Jan Berka

Dobrý den,

bez prvního daňového přiznání Vám nepůjčí všichni ti, kteří chtějí nějak doložit příjem. Jediná šance je získat "hypotéku bez doložení příjmu," kterou nabízí Hypoteční banka. Má to spousta nevýhod (úvěr max. do výše 50% zástavní hodnoty nemovitosti, úroková sazba cca o 1,5% horší než by bylo možné jinak získat, měsíční poplatek za vedení úvěrového účtu 150 Kč, poplatek za sjednání úvěru 0,4%), ale jinou volbu bohužel nevidím.