Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #6653, Banka nám nechce půjčit

Banka nám nechce půjčit, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
28.5.2019 Půjčka

Dobrý den, již sem Vám psala ohledně zamítnutí půjčky partnera. Žádali jsme o výpisy z registrů, vše je čisté. Partner má i potvrzení o bezdlužnosti, který je prý k ničemu. Což teda nechápeme. I přesto půjčku partner nedostane. Chtěla jsem se zeptat, zda by byla šance na půjčku, kdyby partnerova mzda chodila na můj účet. Já jsem již jednu půjčku měla a řádně a včas splatila. Nyní jsem na rodičovské dovolené, takže kdyby na můj účet chodily dva platy, byla by šance na půjčku na mě? Už jsme z celé situace zoufalí. U nebankovních společností žádat nechceme, protože jim nevěříme. Moc děkuji za radu.

Dobrý den,

změna účtu pro zasílání výplaty nemá žádný vliv, banka chce vždy doložit potvrzení o výši mzdy vyplněné mzdovou účtárnou zaměstnavatele. Nebankovním půjčkám se určitě vyhněte, to je začátek konce. Pokud Vám banky nechtějí půjčit, nezbude Vám než se s tím smířit. Život se dá žít i bez půjček a je mnohdy radostnější. Já osobně uznávám pouze hypotéku na nákup nemovitosti. Půjčka na spotřebu dobrá není.