Banky.cz Bankovní poradna zdarma Banka #6105, Bankomat nevydal peníze - reklamace

Bankomat nevydal peníze - reklamace, Banka

26.2.2019 Banka

Dobrý den, minulý pátek se mi stala taková nemilá věc. Chtěla jsem vybrat z jednoho bankomatu 5 000 Kč, ale bankomat až po vložení karty a volby výběru napsal, že není momentálně k dispozici (přitom karta okamžitě nevyjela zpět). Výběr jsem zrušila, takže platba nemohla ani proběhnout a kartu mi bankomat vrátil a já šla vybrat hotovost jinam. Cca po hodině jsem zjistila, že mi chybí tech 5 000 Kč z toho údajně nefunkčního bankomatu. V bance jsem byla hned řešit reklamaci. Řekli mi, že se začne řešit jakmile platba bude zaúčtovaná, což se dnes stalo. Chtěla jsem se zeptat, zda o ty peníze nepřijdu, když už je na účtu vlastně nemám. Peníze už mohly nově vložit, tak snad jestli by mne zachránil kamerový systém. Děkuji

Dobrý den,

o peníze určitě nepřijdete, bankomat o všem uchovává informace, které banka přezkoumá. Reklamace ale může trvat až 30 dnů - vydržte!