Jak získat účet pro splácení exekuce, když mi exekutor blokuje přístup k finančním prostředkům?

Dobrý den, mám exekuce, chci splácet, ale všude chtějí účet. Kde ho mám vzít když mi to exekutor blokne a nedostanu ani nezabavitelne minimum? Měli odsouhlasit chráněné účty. Nevíte jak to vypadá? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

institut chráněných účtů bohužel stále uzákoněn nebyl. A potřebovali bychom ho jako sůl, neboť v současné chvíli je skoro milion lidí v exekucích zcela vyloučen z bezhotovostního platebního styku.