Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #15838, Chtěli poplatky za půjčku předem

Chtěli poplatky za půjčku předem, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
10.11.2021 Půjčka

Dobrý den, jednala jsem s jednou paní o úvěru od soukromé osoby. Řekla si o peníze předem, údajně šlo o vratnou kauci, kterou by mi vrátila při podpisu smlouvy. Tak jsem ji ty peníze poslala. Jenže platbu pořád na účtě neměla a až pak mi řekla, že její banka nepodporuje okamžité platby. Měla by tedy platbu na účtě druhý den a to je prý pozdě. Apelovala, že vše, včetně vyplacení úvěru, musí být v jeden den. Tak že prý zavolá do banky, platbu nechá zrušit a peníze se mi vrátí. Ale že musím jít na pobočku její banky a peníze tam zas vložit. To jsem tedy udělala. Ale ta první platba se mi stále nevrátila, druhá byla taky k ničemu, protože paní se mi přestala ozývat, dokonce si mě zablokovala. Takže se jedná určitě o podvod. Chtěla bych se zeptat, jestli na tohle máte nějakou radu? Děkuji předem.

Dobrý den,

jedná se o podvod, vše nahlaste Policii ČR. Pro příště si prosím pamatujte, že na půjčování peněz máme banky a ne podvodníky, kteří od Vás vybírají zálohy před poskytnutím půjčky s takto neuvěřitelnými výmluvami.