Nadpis: Omylem poslal finanční prostředky na špatný účet - Jak vyřešit tuto situaci?

14.3.2019 Platba

Dobrý den, prosím, dne 27.2. 2019 jsem omylem poslal fin. prostředky (1 291 Kč) z mého účtu na účet xxx/3500 s VS 1829553414 namísto kódu banky KB 0100. S dotazem u Vaší banky jsem měl počkat 2-3 dny s tím, že by se peníze které nepatří Vaší bance buď vrátí, když ne, tak abych se obrátil na mojí KB v Mělníku, že ta sama požádá Vaši banku o navrácení, proto Vás prosím zda se na tuto špatnou transakci můžete podívat a věc dát dopořádku, děkuji a přeji hezký den

Dobrý den,

nejsme vaše banka ale poradenský portál. Pokud se Vám peníze nevrátily na účet, měl jste bohužel smůlu a cílový chybně zadaný účet existoval. O všem informujte svou banku, která vyzve majitele chybně zadaného účtu k navrácení peněz. Pokud on peníze nevrátí, budete ho muset žalovat pro bezdůvodné obohacení se. Banky samy od sebe platby stornovat ani vracet nemohou (nejsou schopny posoudit oprávněnost Vašeho požadavku).