Jak získat kopii exekučního příkazu od banky a uplatnit svá práva?

Dobrý den, do banky přišel exekuční příkaz a banka mi blokuje na příkaz exekutora peníze na účtu. V datové zprávě od exekutora, kterou jsem obdržel přes datovou schránku, je částka 37 800 Kč, ale banka mi blokuje částku ve výši 50 000 Kč. Na telefonický dotaz mi odmítá předložit kopii exekučního příkazu, který obdržela od exekutora. Jak se mám domáhat přístupu k příkazu, který obdržela banka? Děkuji

Dobrý den,

kontaktujte exekutora a vyžádejte si více informací. Zcela nejjednodušší ale bude dluh doplatit.