Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #4887, Identifikace odchozí platby

Neznámá platba ve výši 718 Kč na mém účtu - co to mohlo být?

11.7.2018 Platba

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co to bylo za platbu, kdy odešlo z mého účtu 718 Kč? Datum je 24.04.2018. Je tam váš kód banky. Děkuji

Dobrý den,

nejsme banka, ale poradenský portál. Nicméně ani banka příjemce platby Vám v tomto nepomůže. Nikdo mimo Vás neví komu a zač jste platila.