Můžu zaplatit kartou na internetu u obchodníka, i když nemohu vložit peníze na účet?

Dobrý den, prosím, jsem v oddlužení a na účet mi chodí nezabavitelná částka z výplaty. Peníze co mi na účtu zbudou většinou každý měsíc po výplatě vyberu, protože je utratím v hotovosti. Tak jsem to udělal i tento měsíc. Teď ale potřebuji zaplatit něco co jde zaplatit jen kartou na internetu u obchodníka. Jde o pár tisíc. Když peníze vložím zpět na účet, může si to ins. správce vyložit jako že mám další příjmy, které jsem nehlásil? Mám je vložit na účet, zaplatit u obchodníka a kontaktovat správce kvůli takové blbosti a informovat ho o tom? Nebo jak můžu zaplatit kartou na internetu u obchodníka, když peníze mám v hotovosti ale nesmím je vložit na účet? Děkuji

Dobrý den,

vybrané nezabavitelné minimum z účtu můžete na účet zase vložit. Na tom není nic špatného, nemusíte o tom předem informovat ins. správce. Pouze pokud by se Vás ins. správce na toto zeptal, vše byste mu objasnil.