Jak poslat mimořádnou splátku při společné insolvenci a vyhnout se problémům?

Dobrý den, máme s manželkou společnou insolvenci. Manželce se nestrhává nic nebo pouze pár stokorun. V únoru jsem byl nemocný a z výplaty se mi na insolvenci také nic nestrhne. Stačí na účet ins. správci zaslat 3 500 Kč jako mimořádnou splátku? A bude tak vše bez problémů?

Dobrý den,

v rámci společného oddlužení manželů máte povinnost měsíčně splácet min. 3 300 Kč. V případě příjmů pod hranicí nezabavitelného minima (např. při nemoci) stačí uhradit ze svého 3 300 Kč.