Mám schválenou insolvenci a zdědil jsem nemovitost - musím ji prodat?

Dobrý den, mám schválenu insolvenci od 2018. V prosinci jsem nabyl v dědictví po matce nemovitost (byt), kde mám dlouhodobě trvalé bydliště. Je nutností tuto nemovitost zpeněžit? Nemám jinou možnost bydlení a vyřízení všech náležitostí po prodeji (povolen přímý prodej) s vrácením zůstatku po prodeji se může protáhnout na cca 1/2 roku s tím, že do ukončení insolvenčního řízení usnesením KS mi bude stále strháváno z výplaty. Dlužná částka je navíc zlomkem proti ceně předpokládané bytu. Je možnost požádat KS o pokračování splátkového kalendáře?

Dobrý den,

o případném zpeněžení bytu rozhodne soud na návrh insolvenčního správce.