Jaké jsou důsledky snížení částky strhávané z platu na dobu problémů s koronavirem?

Pokračování dotazu č. 9321: Takze, aby bylo vše bez problémů, tak k 1 700 Kč co se mi strhnou z platu zašlu správci 500 Kč, aby to bylo dohromady 2 200 Kč. A bude vše v pořádku? Nevadí tedy, že se mi mělo strhávát cca 7 500 Kč a teď "dám dohromady" pouze 2 200 Kč? Je to samozřejmě pouze na dobu co bude problém s koronavirem.

Dobrý den,

ano, pokud dáte dohromady aspoň těch 2 200 Kč, insolvence může dále pokračovat. Po 5 letech bude zhodnocena vaše snaha splatit co nejvíce (samozřejmě s přihlédnutím k současné krizi koronaviru).