Jak řešit dluhy z hazardu?, Exekuce a insolvence

Zdravím, je to cca 2,5 roku co jsem udělal největší chybu v životě, začal hrát automaty. Nadělal jsem si dohromady cca 200 tisíc dluhů u několika bankovních i nebankovních společností a když jsem už byl v situaci, kdy jsem byl závislý a nezajímalo mě nic jiného, přestal jsem se všemi komunikovat a splácet. U některých společností jsem ani nezačal splácet. Rok mi trvalo se závislosti zbavit a když už konečně se povedlo, přišel jsem o práci. Zapomněl jsem dodat, že trvalé bydliště jsem měl jinde než bydlím a poštu jsem si nevyzvedával, dva bankovní účty jsem již více než rok nepoužil. Takže jsem před pár měsíci nastoupil do nové práce, začal vše konečně řešit, ale z první výplaty jsem hned viděl, že mám už exekuci na plat - a rovnou 3 exekuce. Nevím kde všude ještě dluhy mám. Nevím na koho se obrátit, aby zjistil všechny moje dluhy a poradil mi jak to řešit. Většina těch dluhů, které mi momentálně chodí v dopisech, je už přeprodaná jiné společnosti a jsou tam obří úroky. Například z 56 tisíc, které nevím kde jsem si půjčil a od koho, po mně chtějí 108 000 Kč. Byl jsem i u soudu, kdy na mě další společnost podala trestní oznámení a soud rozhodl, že místo 25 tisíc, které chtěl věřitel, mám zaplatit jen 15 000 Kč. Od té doby jsem začal vše řešit, ale nevím jak dál. Nechci další exekuce, ale ani se nelze domluvit na splátkách případným dalším věřitelům, jelikož mi teď sotva vystačí to co mi zbude z výplaty na jídlo. Vyhlídky že budu chodit do práce a takhle exekučně splácet s tím, že další exekuce budou přibývat a několik let budu takhle splácet jsou vážně hrozivé. Nevím co s tím dělat. Díky za odpověď.

Dobrý den,

požádejte o osobní bankrot. 3-5 let budete žít o chlebu a vodě (bude Vám zbývat jen nezabavitelné minimum a vše ostatní půjde na úmor dluhů) a následně Vám budou ostatní nesplacené dluhy prominuty.