Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #8291, Jsem nezaměstnaná a mám půjčku

Jsem nezaměstnaná a mám půjčku, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
15.12.2019 Půjčka

Dobrý den, přítelkyně je třetí měsíc doma na podpoře a nedávno dostala nabídku z banky na výhodnou půjčku kterou vzala, na účet chodí jak její podpora tak výplata jejího otce. Nyní volali z banky, že má přijít s dvěma doklady totožnosti a výplatníma páskami za poslední tři měsíce. Tak se chci zeptat jak to bude dále s placením? Platí se normálně, polovina peněz se použila na zaplacení zbylých půjček. Chci se zeptat, nevíte jak tohle bude dál řešeno? Moc děkuji.

Dobrý den,

brát si půjčku bez stálého zaměstnání je velmi rizikové, důrazně nedoporučuji. Půjčovat si na splacení jiných půjček je roztáčením nebezpečné spirály, taktéž nedoporučuji. A zasílat si příjem na cizí účet není rozumné, zejména je-li majitel účtu v dluzích a bez práce (hrozí zabavení těchto peněz bankou či exekutorem v případě nesplácení). Doporučuji si co nejrychleji najít práci a řádně splácet.