Jsem předlužen, Exekuce a insolvence

Dobrý den, prosím vás, potřeboval bych poradit, co bych mohl dělat, neboť jsem ve finanční pasti. Mám dluhy okolo 180 tisíc a značnou část z toho tvoří úroky. Momentálně čekáme s přítelkyní miminko a nemáme kde být. Kdybychom šli do nájmu, tak z toho co by mi strhávali z platu bych to neutáhl. Mám zatím jednu exekuci na plat 50 tisíc. nejspíše od půjčky od Hello Bank. Dále mám Provident, kde mi zbývalo doplatit nějakých 8 tisíc, ale z toho mi udělali skoro 50 tisíc. Původní částka byla 15 tisíc a měl sem vrátit 30 tisíc. Nebo jsem to dlouho nesplácel, ale žádný exekuční příkaz mi od nich doposud nepřišel. Dále jenom sociální a zdravotní z podnikání co mám dluh a na auto. Když jsem měl paušál mě zbývalo doplatit 2000 Kč ale to už před rokem minimálně a to by mělo být všechno. Potřeboval bych prosím vás zjistit kolik přesně celkově dlužím a nějaký návrh jak z toho ven. Dá se to sloučit abych platil jen jednu věc pravidelně? Děkuji

Dobrý den,

na dluhy po splatnosti vymáhané exekučně Vám nikdo konsolidaci neposkytne, tedy sloučení půjček a ostatních závazků možné není. Je-li splácení nad vaše síly, požádejte o osobní bankrot.