Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #3857, Kde si půjčit 380 000 Kč

Kde si půjčit 380 000 Kč, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
23.9.2017 Půjčka

Dobrý den, uvažuji o půjčce cca 380 000 Kč. Jaký příjem je potřeba k takovému obnosu a u které banky v současné době je nejlepší požádat o úvěr? Upřímně bych raději o něco výší úrok, ale dobré jednání v případě nějakého výpadku. Nikdy nevíme, co se může stát. Děkuji Ladislav

Dobrý den,

slušné jednání a řešení problému v případě nesplácení nabízejí všechny banky (na rozdíl od nebankovních poskytovatelů úvěrů), to je dnes standard. Banku tedy vybírejte čistě podle nejnižšího úroku a poplatků (resp. RPSN). Pro půjčku ve výši 380 000 Kč vychází nejlépe Air Bank s úrokem/RPSN 5,02%.

Potřebná výše příjmu je závislá nejen na výši úvěru, ale také na době splácení. Při úvěru na 8 let vychází měsíční splátka na necelých 5 000 Kč, na což budete potřebovat minimální čistý měsíční příjem 15 000 Kč. Doporučuji náš článek Půjčujeme si odpovědně. Nejste-li jistý na 110%, že zvládnete úvěr splácet (může se stát cokoliv a je třeba být připraven na vše), je lepší si půjčku nebrat.