Banky.cz Bankovní poradna zdarma Banka #4746, Kde si stěžovat na banku?

Jak podat stížnost na nekorektní účtování u Citibank a Raiffeisenbank?

5.6.2018 Banka

Domnívám se a mám i potvrzené, že Citibank a potažmo Raiffeisenbank se chovají velmi nekorektně. Kam mohu zaslat stížnost o revizi jejich účtování?

Dobrý den,

stížnost můžete adresovat ČNB (dohledovému orgánu nad bankami) nebo spor řešit přes Finančního arbitra. Citibank poskytuje v ČR služby pouze korporátním klientům. Retailový segment byl již před dvěma lety převeden pod Raiffeisenbank. V případě nespokojenosti s bankou je nejrychlejším řešením její výměna - v ČR máme přes 30 bank, určitě je z čeho vybírat.