Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #19435, Kdo mi půjčil peníze?

Kdo mi půjčil peníze?, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
12.10.2022 Půjčka

Dobrý den, potřebují poradit. Zbrkle jsem hledala nějakou možnost rychlé půjčky. Jelikož mi to na hodně portálech zamítli, zoufale jsem vyplňovala žádosti na spoustě portálů jako Kamali, Zonky a dalších, u kterých si ani nepamatuji název. Nikde jsem ale nedokončila žádost, že bych podepsala smlouvu. Na účet mi ale přišly peníze a já nevím ani od které firmy to je, kdy co jak a kam mám splácet a bojím se, aby mi tam potom nenaskákaly nějaké dluhy atd. Klidně bych to i celé vrátila, ale nevím kam. Dá se nějak dohledat odkud mi peníze přišly? Jelikož nebankovek byla opravdu spousta, nemůžu dohledat která to byla. Dá se to nějak zrušit? Jsem u České spořitelny a jednalo se o půjčku 9 tisíc.

Dobrý den,

od úvěrové smlouvy můžete bez sankcí odstoupit ve lhůtě 14 dní od podpisu. Věřitele zkuste dohledat přes Google pomocí čísla účtu, ze kterého Vám peníze přišly. Taktéž můžete požádat o výpis z NRKI.