Kolik mi může zůstat čistého měsíčně v insolvenci? Jak vypočítat nezabavitelnou částku?

Zdravím, jsem již 40. měsíc v insolvenci, stále podnikám, dle splátkového kalendáře z mých zisků min. 5 000 Kč a dar 10 300 Kč platím. Držím se okolo 35%. Kolik mi může zůstat čistého měsíčně? Pochopitelně za předchozí daňové období. Příklad: daňový základ po odečtení výdajů je 180 000 Kč (15 000 Kč/měs.), od toho odečtu platbu za sociální a zdravotní pojištění jelikož je to nedaňový výdaj (počítám min. zálohy za r. 2019 = 2 208 + 2 388 = 4 596 x 12 = 55 152 Kč. Takže by to mělo být 180 000 Kč minus 55 152 Kč = 124 848 Kč a odečtu moji pravidelnou min. měs. splátku dle splát. kalendáře 5 000 Kč, 124 848 Kč minus 60 000 Kč = 64 848 Kč, děleno 12 = 5 404 Kč je můj čistý měsíční příjem plus jsem měl příjem z DPČ 15 000 Kč čistého, takže přičtu k celkové částce 64 848 Kč + 15 000 Kč = 79 848 Kč/12 = 6 654 Kč měsíčně čistého. Je tento postup správný ? Pokud ano , kolik může činit maximálně nezabavitelná částka? Děkuji za Vaši odpověď na moji komplikovanou otázku, ale musel jsem to takto formulovat. Doufám, že tento postup pomůže dalším, kteří se nacházejí v obdobné situaci jako já. Jsem sám, bez závazků. Mně potom mate to rozdělování na třetiny, všude se píše něco jiného. Ještě jednou děkuji.

Dobrý den,

samostatně žijící osobě bez závazků (manželka, děti) může v insolvenci zůstávat max. 13 816 Kč. Zatímco u zaměstnanců je postup výpočtu nezabavitelného minima jasně daný, u OSVČ je vše na domluvě se správcem, který při stanovování částky bere ohled na minulé obraty.