Jaký vliv bude mít moje práce na insolvenci, když jsem na rodičovské dovolené a pracuji na HPP?

Dobrý den, mam insolvenci uz tri roky, z toho jsem pres rok neplatila, jelikoz jsem se dostala na druhy rodicak a ten byl 7 500 Kc, takze mi z toho nic strhnout nemohli. Pak jsem mela posledni sanci s tim, ze musim zacit posilat 5 400 Kc kazdy mesic, jinak mi insolvenci ukonci. Zaplatatila jsem asi 3 splatky, pak uz jsem byla opet v krizi a nemela z ceho to davat. Ted jsem se rozhodla ze nastoupim do prace na HPP, i kdyz mam pred sebou jeste 2 roky rodicovky prispevek, ktery jsem si ted momentalne navysila na 10 tis. Zajimalo by me, pokud tu je jeste sance ze mi unsolvenci nezrusi, jestli by mi zustavalo neco z výplaty, kdyz mam k tomu i rodicovky prispevek. Doufám v to, ze mi budou nechavat alespon minimalni mzdu plus rodicovky prispevek ale bojim se, ze kdyz mam rodicak, tak aby mi nestrhavali celou vyplatu. Predem dekuji za odpoved.

Dobrý den,

v rámci ins. řízení započatého před 6/2019 je třeba během 5 let splatit min. 30% přihlášených pohledávek. Výše nezabavitelného minima (kolik Vám zůstane) závisí na celkové výši příjmu a počtu vyživovaných osob.

Příklad: Rodičovská 10 000 Kč, příjem z HPP 15 000 Kč, 2 děti, bez manžela: z celkového příjmu 25 000 Kč Vám bude zůstávat 17 082 Kč.