Banky.cz Bankovní poradna zdarma Banka #6983, Která banka má nejlepší kurzy?

Která banka má nejlepší kurzy?, Banka

6.7.2019 Banka

Vážená redakce, obracím se na Vás s dotazem ohledně nejlepšího směnárenského kurzu CZK - EUR na českém trhu. Kdo na českém trhu nabízí nejvýhodnější podmínky? Co jsem se koukal, tak asi nejvýhodnější nabízí banka Creditas. Nevím jak funguje a jaké jsou ohlasy a kurz u nástroje FX Money od Monety.  Event. jestli něco podobného nabízí i jiná česká banka. Obracím se na Vás proto, že jste mi už několikrát pomohli se dobře rozhodnout v bankovních produktech. Určitě nejsem sám, kdo z Čech pracuje v zahraničí a má příjem v EUR a potřebuje poradit. Eventuálně by stálo za to, udělat přehledný článek aby se člověk zorientoval.

Dobrý den,

nejlepší kurzy nabízí momentálně Vámi zmíněná banka Creditas, přičemž při směně nad 100 000 Kč lze s Creditas dohodnout ještě lepší podmínky. Dále lze také doporučit Air Bank a Equa bank. Čistě pro platby kartou (mKarta Svět) pak mBank.