Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #17850, Limit pro příjem peněz ze zahraničí

Limit pro příjem peněz ze zahraničí, Běžný účet

5.5.2022 Běžný účet

Dobrý den, Rád bych věděl, zda existuje měsíční/roční limit peněz, které mohu obdržet na svůj český bankovní účet z jiné země. Děkuji.

Dobrý den,

žádný takový limit neexistuje. Pokud Vás kontaktoval neznámý cizinec a slíbil Vás poslání peněz ze zahraničí, jedná se o podvod a dotyčný z Vás bude jen tahat peníze pod smyšlenými záminkami (poplatky, daně, cla).