Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #13091, Mám hodně půjček, potřebuji konsolidaci

Mám hodně půjček, potřebuji konsolidaci, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
21.2.2021 Půjčka

Dobrý den, dostala jsem se do situace, která je pro mě už neúnosná. Splácím více půjček asi v hodnotě 800 000 Kč. Mám je u Equa bank, Česká spořitelny, Moneta a Hello bank. Potřebovala bych je sloučit, abych byla méně měsíčně zatížená. Doposud jsem se ze žádnou splátkou neopozdila. Nemám exekuci. Myslíte si že mám šanci? Jak to mám udělat? U jaké společnosti? Příjem mám 27 000 Kč. Jaká jsou kritéria pro konsolidaci v této výši? Děkuji

Dobrý den,

při konsolidovaném úvěru 800 000 Kč, úroku 5-6% a splatnosti 9-10 let vychází měsíční splátka na necelých 10 000 Kč, tedy na živobytí by Vám zůstávalo jen 17 000 Kč. O konsolidaci zkuste požádat banku, u které máte běžný účet (kam Vám chodí výplata). Zde budete mít pravděpodobně nejvyšší šanci, ale úspěch zaručen není. Pomoci Vám může též náš srovnávač půjček a konsolidací.