Mám šanci na hypotéku při pravidelném příjmu a krátkodobé půjčce?

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li je nějaká šance, že bych mohl získat hypotéku. Je mi 27 let, jsem zaměstnán na dobu neurčitou s pravidelným příjmem cca 22 000 Kč. Mám jednu takzvaně krátkodobou půjčku, tak jestli je to nějaký problém.? Předem děkuji

Dobrý den,

úvěrů můžete mít sjednané libovolné množství, ale vždy je musíte být schopen splácet. Kolik chcete půjčit na hypotéku a s jakou dobou splatnosti? Kolik Vám aktuálně zbývá doplatit na půjčce, jak dlouho ještě budete splácet a kolik činí měsíční splátka?

S čistým příjmem 22 000 Kč jste schopen splácet max. 10-11 000 Kč měsíčně. Od toho odečtěte splátku půjčky a dostanete max. možnou splátku hypotéky. Hypotéku můžete splácet max. 38 let (v 65 letech půjdete do důchodu). Z toho Vám banka spočítá, kolik Vám může půjčit.