Jak získat hypotéku na rekonstrukci domu bez naspořených 10% a s již existujícím úvěrem?

Sjednejte si hypotéku online

Dobry den, chtela bych se zeptat, zda je moznost ziskat hypoteku ve vysi 1 mil. Kc na rekonstrukci domu), kdyz mam uver na 360 000 Kc a mesicni splatka je 5 100 Kc. Vyse mzdy je 16 000 Kc. Chtela bych uver konsolidovat s hypotekou a neucelou cast hypoteky pouzit na zaplaceni uveru. Nemam nasetreno 10%, ale mohla bych rucit domem. Je nejaka sance jak hypoteku dostat? Dekuji za odpoved.

Dobrý den,

s příjmem 16 000 Kč čistého Vás banky o moc více než 5 100 Kč měsíčně splácet nenechají (z čeho byste žila?). Zkuste kontaktovat naše specialisty prostřednictvím hypoteční kalkulačky zde, kteří všechno přesně propočítají, ale úspěch Vám slíbit nemohu.