Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #4372, Mám šanci získat půjčku?

Jaké jsou šance na půjčku 500 000 Kč při nedávném návratu k zaměstnavateli?

Nejlevnější půjčka od Zonky
25.2.2018 Půjčka

Dobrý den, mám šanci na půjčku 500 000 Kč? Byl jsem zaměstnaný 2 roky, potom 2 měsíce ne a nyní jsem zpět u bývalého zaměstnavatele. Plat mám 15 tis. čistého, smlouvu na dobu neurčitou. Nemám žádný jiný úvěr ani půjčku ani exekuci. Opětovně jsem zaměstnán měsíc. Kdy si mohu zažádat o půjčku, pokud nyní, není to brzy, když jsem zaměstnán jen měsíc ?

Dobrý den,

mimo pracovní smlouvy na dobu neurčitou vyžadují banky také nebýt ve zkušební ani výpovědní lhůtě. Běžně trvá zkušební doba 3 měsíce, takže vyčkejte ještě 2 měsíce a teprve potom zkuste o půjčku požádat. 500 000 Kč je poměrně vysoká půjčka, při úroku 5% a době splatnosti 7 let vychází měsíční splátka na 7 100 Kč. Na živobytí by Vám tak zbývalo jen 7 900 Kč - zvládnete z toho vyžít? Spíše ne. Banky Vám proto tak vysokou půjčku pravděpodobně zamítnou. Doporučuji náš článek Půjčujeme si odpovědně.