Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #6233, Manželka je ve výpovědní lhůtě

Manželka je ve výpovědní lhůtě, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Jsme manzele a chceme pozadat o hypoteku na dum, ale manzelka je ve vypovedni lhute. Manzelka ma trikrat mensi prijem, ale protoze je mladsi tak chceme aby byla hlavni zadatelka ona a tak jsme meli delsi dobu splaceni. Je ta vypovedni lhuta problem? A pokud bych byl hlavni zadatel ja tak by to slo? Jak je potreba postupovat? Dekuji

Dobrý den,

pro získání hypotéky nesmí být žádný ze spolužadatelů ve výpovědní lhůtě (jinak nelze započíst jeho příjmy). Máte-li Vy sám bez manželky dostatečné příjmy pro získání celé hypotéky, nebude manželka ve výpovědní lhůtě překážkou v získání hypotéky. Max. doba splatnosti úvěru se odvíjí od věku nejstaršího spolužadatele.