Jak požádat o splacení úvěru, když je písemná žádost blokovaná v zemi odeslání?

Nejlevnější půjčka od Zonky
28.3.2020 Půjčka

Dobrý den, vzhledem k situaci ve světě je moje písemná žádost o splacení úvěru blokovaná v zemi odeslání a banka neakceptuje jiný způsob žádosti. Co mohu dělat? Děkuji.

Dobrý den,

s ohledem na právní řád ČR a obchodní podmínky bank může být vyžadováno u některých úkonů písemné ujednání (např. u žádosti o předčasné splacení úvěru). Některé banky umí tyto žádosti přijímat elektronicky (či je vůbec nevyžadují a stačí zaplatit), jiné nikoliv. Pokud vaše banka trvá na písemné žádosti, nezbude Vám než žádost v písemné podobě bance doručit.