Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #13964, Mohu žádat o dřívější výmaz z rejstříku?

Mohu žádat o dřívější výmaz z rejstříku?, Exekuce a insolvence

Dobrý den, mohl bych mít dotaz, zdali je možné požádat o smazání z insolvenčního rejstříku po uplynutí doby 2,5 roku od nabytí právní moci splnění oddlužení? Nebo nelze zažádat dříve a musím počkat na uplynutí 5 leté lhůty? Insolvence byla doplacena ve 100% za dobu kratší jak 3 roky. Předem děkuji za odpověď.  S pozdravem

Dobrý den,

toto možné není, insolvenční rejstřík o vás povede záznam celých 5 let (aby měli potenciální budoucí věřitelé informace o vaší historii).