Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #3971, Na rekonstrukci a vybavení

Na rekonstrukci a vybavení, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
30.10.2017 Půjčka

Dobrý den, rádi bychom si s partnerem vzali půjčku, abychom mohli zrekonstruovat a vybavit 3 místnosti. Můj čistý příjem je 10 000 Kč a přítelovo kolem 23 000 Kč, tedy v průměru. Přítel má na sebe půjčku, kde nám chybí doplatit 180 000 Kč a já 37 000 Kč. Je možné si vzít půjčku s tím, že by se tyto půjčky doplatily? Dal by nám na to vůbec někdo? Máme 1 dítě s tím, že v jedné domácnosti je nás 5 dospělých a každý má svůj příjem. Děkuji za odpověď

Dobrý den,

tedy celkový příjem Vás a Vašeho přítele je 33 000 Kč měsíčně čistého, dluh 217 000 Kč a živíte 1 dítě. Kolik činí Vaše pravidelné měsíční výdaje, resp. kolik můžete splácet? Kolik splácíte nyní a kolik si chcete na rekonstrukci a vybavení půjčit? Jste v nájmu nebo nebo je nemovitost Vaše? Kdo jsou ti další 3 dospělí s vlastním příjmem ve společné domácnosti, příbuzní, rodina?