Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #7501, Navýšení hypotéky a registr dlužníků

Navýšení hypotéky a registr dlužníků, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý večer, již třetím rokem řádně splácíme hypotéku, kterou mám sama na sebe napsanou z důvodu, že byl partner v evidenci dlužníků. V mládí si vzal 2 půjčky o celkové částce 260 000 Kč, neplatil a dostal se do registru. V roce 2015 jsme jeho dluhy zaplatili, ale v registru jsou vedená data 2/2016 a 3/2016 kdy bylo vše doplaceno. Nechápu toto. Nyní bychom potřebovali navýšit hypotéku, jelikož předěláváme dům a jsem na mateřské, nedosáhnu na větší částku. Myslíte, že partner dostane půjčku nebo hypotéku? Předem moc děkuji

Dobrý den,

3-4 roky je přesně ta doba, kdy banky přestávají přihlížet ke starším prohřeškům v registrech dlužníků, takže šance na získání hypotéky (či navýšené té stávající s přistoupením nového spoludlužníka) tu je. Kontaktuje prosím naše hypo specialisty prostřednictvím hypoteční kalkulačky, kteří s Vámi vše detailně projdou a navrhnou nejlepší možné řešení.