Nestíhám splácet své dluhy, Osobní a rodinné finance

Dobrý den, prosím vás, potřebujem poradit. Sem dlznicka v Providentu a krátkodobých půjček, v bankách nemám nic, kdyby sem to splacala, tak mi to vychadza 10 000 Kč každý mes. + nájem a to nezvládnu. Jak mám postupovat? Nebylo by lepší kdyby sem šla do insolvenci? Chtěla sem refinancovst vsetky půjčky ale mám záznam v registru a žádné banky mi nepůjčí.

Dobrý den,

s negativními záznamy v registrech Vám nikdo nepůjčí, nebankovní půjčky tak není možné konsolidovat. Nestíháte-li splácet své závazky, jediným řešení je osobní bankrot. Více info v naše článku Insolvence a osobní bankrot (oddlužení).