Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #10974, Nezaplatila jsem insolvenčnímu správci

Nezaplatila jsem insolvenčnímu správci, Exekuce a insolvence

Dobrý den, zažádala jsem si v květnu o oddlužení, začátkem července mi bylo schváleno oddlužení a probíhá insolvenční řízení po dobu 2 měsíců než se přihlásí všichni věřitele. V dopisu co mi bylo zasláno insolvenčním správcem taky uvedli, že mám měsíčně platit částku správci. Už jsem si však nevšimla, že mu musím začít platit od vyrozumění tohoto dopisu čili od měsíce července. Nyní je srpen, volala jsem dnes insolvenčnímu správci a chtěla se zeptat na pár otázek. Už jednou jsem mu volala a to hned kdy mi byl předán dopis, a odesílala jsem mu dotazník o majetkové podstatě. A tak jsem zjistila tuto informaci, že musím platit od měsíce července částku ins. správci. Obratem jsem odeslala částku za dva měsíce. Otázka zní, nebudu kvůli tomuto nedorozumění vyňata z insolvenčního řízení? Vím je to moje hloupost, ale mně nikdo zatím nevolal, a tak jsem nevěděla žádné informace. A i špatné jsem porozuměla textu v písemnosti.

Dobrý den,

toto malé nedorozumění a zpoždění první platby správci určitě nepovede k neúspěšnému ukončení insolvence.