Nezískal jsme hypotéku, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online
17.12.2021 Hypoteční poradna
Dobrý den, mám v BRKI zápis, o kterém jsem nevěděl (kontokorent, 36 korun, "zesplatněný úvěr", 600 dní po splatnosti). Je to nesmysl, vzniklo to při změně banky, myslel jsem, že s původní bankou mám vše uzavřené. Teď jsem se to dozvěděl, doplatil jsem, mám doklad o bezdlužnosti, přesto mi banky odmítají hypotéku. Přitom mám prokazatelně vlastních peněz dost (skoro třetinu ceny domu) a měl jsem i v době vzniku "dluhu". Zaplatil jsem už rezervaci a teď hrozí, že propadne. Co teď? Děkuji.

Dobrý den,

možnosti získání hypotečního úvěru je vždy lepší ověřovat před podpisem rezervační smlouvy a složením zálohy (jinak riskujete ztrátu zálohy). Kontaktujte prosím naše hypoteční poradce, kteří ještě jednou ověří, zdali by Vám nějaká banka přece jen nepůjčila.