Jak získat půjčku 200 000 Kč s minimální mzdou a bez záznamu v registru?

Nejlevnější půjčka od Zonky
21.3.2018 Půjčka

Dobrý večer, mám dotaz. Chtěla bych si půjčit 200 000 Kč. Nemám žádný záznam v registru, nemám žádné půjčky ani nic podobného. Čistá jako lilie. Ale problém je ten, že přes výplatní pásku mam jen minimální mzdu. Samozřejmě ve skutečnosti mam vice. Nevíte, kde bych to mohla zkusit? V České spořitelně mě zamítli. Mám 22 let, jestli i to není důvod...netuším. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

věk 22 let je dostatečný (banky se stavějí rezervovaněji k poskytování úvěrů klientům mladším 20 let). Problém je v nízké oficiální mzdě, se kterou musí banka počítat (nemůže Vám do příjmu započíst část platu, kterou dostáváte načerno na ruku). Výplata části mzdy na ruku má 3 nevýhody. 1) budete mít minimální důchod 2) nikdo Vám nepůjčí (což bude skutečný problém v momentě, až si budete chtít pořídit vlastní bydlení na hypotéku) 3) budete mít nízkou mateřskou