Občas nezaplatím včas, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
21.11.2017 Půjčka

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, zda mi banka půjčí 150 000 Kč. Mám po zkušební době. Měl jsem výplatu 15, 18 a 22 tis. korun za poslední 3 měsíce. Smlouvu mám na dobu určitou, ale je možné jí změnit na dobu neurčitou. Problém ale je, že občas nezaplatím včas internet nebo fitness. A přijde mi upomínka, ale hned to zaplatím. Bude to problém? Půjčí mi banka? Děkuji

Dobrý den,

u pozdního placení složenek přijde na to, kolikrát a jak moc velké zpoždění to bylo a jestli Vám firma poskytující internet či fitness služby dala záznam do registru dlužníků. Jedno opomenutí o pár dnů by určitě nevadilo, ale pokud se Vám to stává častěji a platíte se zpožděním delším než 1-2 týdny, pak by takovéto záznamy v registrech dlužníků byly určitě důvodem pro zamítnutí půjčky

Banky vyžadují pracovní smlouvu na dobu neurčitou. Smlouva na dobu určitou je možná, ale banky Vám nepůjčí více než co stihnete doplatit do skončení pracovní smlouvy. Příklad: Končí-li Vám pracovní smlouva za 12 měsíců a měsíčně můžete splácet max. 5 000 Kč, pak Vám banka více než 50-60 000 Kč nepůjčí.