Banky.cz Bankovní poradna zdarma Ostatní #13976, Obtěžování po telefonu

Jak se bránit nežádoucím telefonátům po registraci na Margin Elite?

21.4.2021 Ostatní

Dobry den, mela bych dotaz. Pritel se pred cca 2 mesici zaregistroval na strankach margin elite. Po mnou zjistenich recenzich jsem mu to rozmluvila. Bohuzel uz dva mesice mu volaji, aby registraci dokoncili. Pritel bloknul nespocet telefonnich cisel. Na jejich strankach neni kolonka zrusit registraci ani ucet. Je tam pouze odstavec, ze musi vypoved zaslat pisemne emailem. To jsme ucinily pred tydnem a stale volaji. Jak se branit. Co jim rici? Predem dekuji za radu.

Dobrý den,

prostá blokace čísla volajícího by měla stačit. Chcete-li věc dále řešit, můžete se domáhat svých práv soudní cestou. Při dalším telefonátu upozorněte volajícího na porušování pravidel GDPR a sdělte mu, že může od vašeho právníka očekávat v brzkých dnech předžalobní výzvu.