Jak zažádat o bankovní úvěr po skončení osobního bankrotu?

Dobrý den, prosím o radu. V srpnu letošního roku by mi měl skončit osobní bankrot. Mohu poté zažádat o bankovní úvěr prostřednictvím autobazaru? Děkuji

Dobrý den,

peníze Vám bohužel nikdo nepůjčí dalších 4-5 let od skončení osobního bankrotu. Přes autobazar si nikdy úvěr nesjednávejte, extrémně nevýhodné a předražené půjčky. Projít si osobním bankrotem, to je pro dlužníka to samé jako pro alkoholika zvládnout léčbu své závislosti. Dostanete další životní šanci. Být na Vašem místě, vyhýbám se všem půjčkám obloukem.