Peníze stranou ČS, Běžný účet

1.12.2017 Běžný účet

Mám zavedený účet Peníze stranou u ČS. Jak postupovat při vkladu na tento účet a opětovném převodu na účet běžný? Děkuji

Dobrý den,

převody lze uskutečnit online přes internetbanking. Nebylo by ale lepší nechat peníze úročit na spořícím účtu? Měl byste je také kdykoliv k dispozici. ING Bank nabízí bez podmínek 0,5% do 300 000 Kč. Equa bank 0,8% do 200 000 Kč a Air Bank 1% do 350 000 Kč. Úrokové sazby u spořících a termínovaných vkladů již rostou a s růstem výkonnosti ekonomiky a rovněž s růstem inflace je téměř jisté, že ke zvyšování sazeb se přidají i ostatní banky - např. aktuálně sazby zvyšovala Sberbank, EQUA a NEY spořitelní družstvo dává prémiový úrok na delší vklady.